drumeții furniza moral castigatoarea turneul de tenis din germania Răsad loialitate raft

Angelique Kerber, sportiva anului 2018 în Germania - HotNews.ro

Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US  Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro
Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Simona Halep, victorie curioasă în sferturile de finală, la Birmingham:  câți bani a câștigat și împotriva cui va juca în semifinale | Sport.ro
Simona Halep, victorie curioasă în sferturile de finală, la Birmingham: câți bani a câștigat și împotriva cui va juca în semifinale | Sport.ro

Germania, o forță a tenisului mondial – Tenis, tenis, tenis

De ce turneul de la Stuttgart este o mare provocare pentru Simona Halep

Turneul WTA de la Cluj-Napoca, cucerit de o rusoaică venită din calificări!

Un bistrițean a câștigat o competiție de tenis în Germania, la Wiehl

Simona Halep nu se mai află în primele 20 de jucătoare WTA

Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri  pe surse - Cele mai noi stiri
Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Turneul Campioanelor se mută din 2019. Simona Halep e încântată de decizia  WTA
Turneul Campioanelor se mută din 2019. Simona Halep e încântată de decizia WTA

Tenis: Amanda Anisimova a castigat turneul WTA de la Bogota - ZiarMM

Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alexander Zverev nu va juca în turneul pe iarbă de la Halle (Germania) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Wikipedia

Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul  WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena  Sport
Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena Sport

Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg  | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Tenis: Bianca Andreescu, eliminată în optimi de finală la Berlin (WTA)

Tenis - WTA: Arina Sabalenka va disputa finala turneului de la Stuttgart |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis - WTA: Arina Sabalenka va disputa finala turneului de la Stuttgart | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO WTA: Simona Halep, cea mai frumoasa lovitura de la Turneul  Campioanelor - HotNews.ro
VIDEO WTA: Simona Halep, cea mai frumoasa lovitura de la Turneul Campioanelor - HotNews.ro

Halep, premiu pentru cea mai frumoasă lovitură la Turneul Campioanelor |  Digi24
Halep, premiu pentru cea mai frumoasă lovitură la Turneul Campioanelor | Digi24

Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto! La ce oră  joacă "Simo" finala din Canada
Halep revine în top 10 WTA ca urmare a parcursului de la Toronto! La ce oră joacă "Simo" finala din Canada

Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră,  și va urca pe locul 9 WTA | Digi24
Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră, și va urca pe locul 9 WTA | Digi24

Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o  sportiva venita din
Castigatoare surpriza la turneul WTA de la Berlin! Trofeul a ajuns la o sportiva venita din

Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1.  Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București
Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București