Obține probă scanda cine a câştigat meciul dintre halep şi Orașul insectă fotografie

Reacţia Simonei Halep după ce a fost programată în ultimul meci al zilei

Relația intimă de prietenie dintre Simona Halep și Gabriela Ruse: ce s-a  întâmplat după meciul câștigat la Indian Wells | Sport.ro
Relația intimă de prietenie dintre Simona Halep și Gabriela Ruse: ce s-a întâmplat după meciul câștigat la Indian Wells | Sport.ro

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova, în turul II la Indian Wells » Când e  meciul
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova, în turul II la Indian Wells » Când e meciul

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după  meciul cu Teichmann
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după meciul cu Teichmann

Un celebru actor de la Hollywood, filmat în tribune la meciul dintre Simona Halep  și Petra Martici | Digi24
Un celebru actor de la Hollywood, filmat în tribune la meciul dintre Simona Halep și Petra Martici | Digi24

Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la  Wimbledon | Observatornews.ro
Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon | Observatornews.ro

Simona Halep se opreste in semifinale la Indian Wells, dupa 3-6, 4-6 in  meciul cu Radwanska! Prima reactie a Simonei! Romanca este noul numar 5 WTA  | Sport.ro
Simona Halep se opreste in semifinale la Indian Wells, dupa 3-6, 4-6 in meciul cu Radwanska! Prima reactie a Simonei! Romanca este noul numar 5 WTA | Sport.ro

Șoc total la Wimbledon! Cine a câștigat meciul dintre Halep și Buzărnescu –  Evenimentul Zilei
Șoc total la Wimbledon! Cine a câștigat meciul dintre Halep și Buzărnescu – Evenimentul Zilei

Meciul Halep - Andreescu, în topul celor mai bune ale sezonului WTA

Simona Halep - Jessica Pegula, meci pentru un loc în finala de la Toronto

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid.  Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu |  Observatornews.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid. Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu | Observatornews.ro

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Statistica care îi dă fiori Simonei Halep! Ce performanţă excepţională a  atins Iga Swiatek | adevarul.ro
Statistica care îi dă fiori Simonei Halep! Ce performanţă excepţională a atins Iga Swiatek | adevarul.ro

Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick  Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri
Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri

Un parior a mizat 35.000 de dolari pe meciul Simona Halep - Beatriz  Haddad-Maia! Câţi bani a câştigat. Foto - Fanatik.ro
Un parior a mizat 35.000 de dolari pe meciul Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia! Câţi bani a câştigat. Foto - Fanatik.ro

Simona Halep, calificare la pas în sferturile de finală la Melbourne Summer  Set 1! Ruse, nicio șansă - Eurosport
Simona Halep, calificare la pas în sferturile de finală la Melbourne Summer Set 1! Ruse, nicio șansă - Eurosport

Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile  WTA Dubai - HotNews.ro
Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile WTA Dubai - HotNews.ro

Halep, elogiată de presa mondială: Ce s-a scris despre victoria ei  formidabilă la Australian Open | adevarul.ro
Halep, elogiată de presa mondială: Ce s-a scris despre victoria ei formidabilă la Australian Open | adevarul.ro

Partida dintre Halep şi Rybakina, de la turneul din Dubai, a câştigat  titlul de „Meciul Anului 2020”
Partida dintre Halep şi Rybakina, de la turneul din Dubai, a câştigat titlul de „Meciul Anului 2020”

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la  Roland Garros - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la Roland Garros - HotNews.ro

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY 3-6, 6-1, 10-8: VICTORIE pentru Simona in  primul meci al anului! Halep a invins liderul mondial | Sport.ro
SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY 3-6, 6-1, 10-8: VICTORIE pentru Simona in primul meci al anului! Halep a invins liderul mondial | Sport.ro