Encommium Vulcan Reducere a prețului echipa nationala de baschet feminin a frantei a întelege Dincolo a continua

Newsweek Romania - stiri, analize, opinii, politica, business,  investigatii, politica internationala
Newsweek Romania - stiri, analize, opinii, politica, business, investigatii, politica internationala

VIDEO Franţa-Grecia 51-42, în Grupa E a Campionatului European de baschet  feminin
VIDEO Franţa-Grecia 51-42, în Grupa E a Campionatului European de baschet feminin

Baschet feminin: Spania şi Franţa, calificate logic în sferturile Cupei  Mondiale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet feminin: Spania şi Franţa, calificate logic în sferturile Cupei Mondiale | AGERPRES • Actualizează lumea.

JO 2020 - Baschet feminin: Franţa, ultima semifinalistă - Stiri pe surse -  Cele mai noi stiri
JO 2020 - Baschet feminin: Franţa, ultima semifinalistă - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

EuroBasket 2015 Ucraina-Franta | PHOTOREPORTr

LNBF: Sepsi SIC Sf. Gheorghe și FCC Baschet UAV Arad luptă în finala  campionatului - Sport Clasic
LNBF: Sepsi SIC Sf. Gheorghe și FCC Baschet UAV Arad luptă în finala campionatului - Sport Clasic

Antrenorul naţionalei de baschet feminin: La Europene ne propunem ieşirea  din faza grupelor
Antrenorul naţionalei de baschet feminin: La Europene ne propunem ieşirea din faza grupelor

FOTO | Naționala de baschet feminin a pierdut meciul cu Franța și a ratat  calificarea la Campionatul European - EBS Radio
FOTO | Naționala de baschet feminin a pierdut meciul cu Franța și a ratat calificarea la Campionatul European - EBS Radio

Baschet | Claudia (Pop) Cuic, locul 3 cu naționala de 3x3 la turneul din  Franța
Baschet | Claudia (Pop) Cuic, locul 3 cu naționala de 3x3 la turneul din Franța

Echipa naţională de baschet feminin a României | Bucharest | Facebook

17 noiembrie Baschet feminin

Echipa naţională de baschet feminin va disputa meciuri amicale cu Cehia şi  Ungaria : Europa FM
Echipa naţională de baschet feminin va disputa meciuri amicale cu Cehia şi Ungaria : Europa FM

Romania s-a clasat pe locul 7 in turneul olimpic de baschet feminin 3x3 de  la Tokyo
Romania s-a clasat pe locul 7 in turneul olimpic de baschet feminin 3x3 de la Tokyo

Handbal masculin: Antrenorul naționalei și-a pierdut cumpătul la conferința  de presă de după meciul cu Franța
Handbal masculin: Antrenorul naționalei și-a pierdut cumpătul la conferința de presă de după meciul cu Franța

Echipa naţională Baschet feminin

Turcia și Franța s-au calificat în semifinalele CE de baschet feminin

Baschet feminin: CSM Satu Mare a câştigat bronzul în Liga Naţională |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet feminin: CSM Satu Mare a câştigat bronzul în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Lotul feminin olimpic de baschet 3x3 intra in pregatire la Izvorani!