spărtură moară Economie fanatic.ro tenis simona madrid Dispus Capcanele a ei

Simona Halep, duel tare în turul trei la WTA Madrid! S-a anunțat ora de  start a partidei cu Cori Gauff - Fanatik.ro
Simona Halep, duel tare în turul trei la WTA Madrid! S-a anunțat ora de start a partidei cu Cori Gauff - Fanatik.ro

Madrid Open | Traseu mai facil pentru Simona Halep! Românca a scăpat de  Aryna Sabalenka și "coșmarul" Jelena Ostapenko - Antena Sport
Madrid Open | Traseu mai facil pentru Simona Halep! Românca a scăpat de Aryna Sabalenka și "coșmarul" Jelena Ostapenko - Antena Sport

CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid  2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro
CTP, impresionat de Simona Halep, chiar și după eliminarea de la WTA Madrid 2022: „Joacă aproape ca în 2018, când a câștigat Roland Garros” - Fanatik.ro

Simona Halep - Paula Badosa | Reacţia Simonei înainte de duelul de foc din  turul 2 de la Madrid - Antena Sport
Simona Halep - Paula Badosa | Reacţia Simonei înainte de duelul de foc din turul 2 de la Madrid - Antena Sport

Simona Halep, întâmpinată ca o „regină” la Mutua Open Madrid. „Iată pe cine  avem noi aici!”. Foto - Fanatik.ro
Simona Halep, întâmpinată ca o „regină” la Mutua Open Madrid. „Iată pe cine avem noi aici!”. Foto - Fanatik.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Madrid

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Simona Halep, a doua favorită a specialiștilor în turneul de la Madrid

WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost  eliminată - HotNews.ro
WTA Madrid: Încă o favorită de pe partea de tablou a Simonei Halep a fost eliminată - HotNews.ro

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea în sferturile de la WTA  Madrid 2022. Care este următorul turneu la care va merge - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea în sferturile de la WTA Madrid 2022. Care este următorul turneu la care va merge - Fanatik.ro

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

Simona Halep, anunțată pe lista jucătoarelor pentru WTA Madrid Open. Toată  crema tenisului vine în Spania - Fanatik.ro
Simona Halep, anunțată pe lista jucătoarelor pentru WTA Madrid Open. Toată crema tenisului vine în Spania - Fanatik.ro

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid

Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și  calificare în optimi la Madrid pentru româncă
Video | Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1. Meci aproape perfect și calificare în optimi la Madrid pentru româncă

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

VIDEO Alături de cine se antrenează Simona Halep la Madrid - HotNews.ro

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit  ora de start - Fanatik.ro
Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro