Împotriva voinței cu amănuntul șină finala feminina de la tenis beijing cer jos monstru

Tenis: Irina Begu a pierdut finala turneului de la Szekesfehervar (ITF) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a pierdut finala turneului de la Szekesfehervar (ITF) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Roland Garros: Poloneza Iga Swiatek a câștigat finala disputată cu tânăra  americană Coco Gauff | Observatornews.ro
Roland Garros: Poloneza Iga Swiatek a câștigat finala disputată cu tânăra americană Coco Gauff | Observatornews.ro

Simona Halep a devenit nr. 1 mondial în tenisul feminin după ce a învins-o  pe Jelena Ostapenko la China Open de la Beijing
Simona Halep a devenit nr. 1 mondial în tenisul feminin după ce a învins-o pe Jelena Ostapenko la China Open de la Beijing

News Alert | Halep revine pe locul 1 WTA, după înfrângerea Carolinei  Wozniacki. Toate calculele
News Alert | Halep revine pe locul 1 WTA, după înfrângerea Carolinei Wozniacki. Toate calculele

Simona Halep - Ons Jabeur, schimb uluitor în sferturile de la Dubai! Nici  la demonstrative nu vezi așa ceva
Simona Halep - Ons Jabeur, schimb uluitor în sferturile de la Dubai! Nici la demonstrative nu vezi așa ceva

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 611 din 693 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 611 din 693 | Prosport

Gabriela Ruse a pierdut finala de la Palermo! Pe ce loc va urca în  clasamentul WTA | Sport.ro
Gabriela Ruse a pierdut finala de la Palermo! Pe ce loc va urca în clasamentul WTA | Sport.ro

Iga Swiatek e campioană la Miami, după finala cu Osaka! Recordul atins de  noul lider mondial din WTA - Eurosport
Iga Swiatek e campioană la Miami, după finala cu Osaka! Recordul atins de noul lider mondial din WTA - Eurosport

WTA Beijing: Simona Halep a fost învinsă în finală. Dar nimic nu contează:  de luni este noul lider al WTA – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Simona Halep a fost învinsă în finală. Dar nimic nu contează: de luni este noul lider al WTA – Tenis, tenis, tenis

Petra Kvitova - Caroline Garcia, în finala de la Cincinnati | DCNews

Simona Halep se retrage din turneul de la Beijing, după primul set | Digi24

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

Veste proastă pentru Simona Halep, după ce Aryna Sabalenka a triumfat la  Madrid! Românca riscă să piardă locul 3 WTA
Veste proastă pentru Simona Halep, după ce Aryna Sabalenka a triumfat la Madrid! Românca riscă să piardă locul 3 WTA

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Simona Halep - Wikipedia

Cât va câștiga Simona Halep pentru calificarea în finala Australian Open  2018 | Digi24
Cât va câștiga Simona Halep pentru calificarea în finala Australian Open 2018 | Digi24

Naomi Osaka e din nou campioana la Australian Open. Finala a fost la  discretia niponei. Simona
Naomi Osaka e din nou campioana la Australian Open. Finala a fost la discretia niponei. Simona

Tenis: Belgianca Maryna Zanevska s-a calificat în sferturi de finală la  Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Belgianca Maryna Zanevska s-a calificat în sferturi de finală la Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Favoriții Karolina Pliskova s-a calificat în sferturile de finală la US  Open - Eurosport
Favoriții Karolina Pliskova s-a calificat în sferturile de finală la US Open - Eurosport

Tenis / Nick Kyrgios va juca cu Nadal în finala turneului d

Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep  Are 19 | Libertatea
Naomi Osaka A Câştigat La Beijing Al Cincilea Ei Titlu WTA. Simona Halep Are 19 | Libertatea

Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit  după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro