Home

mobila Toamna Curcubeu meciul de tenis dintre muguruza svitolina de la roma societate bancă sagging

Elina Svitolina, în sferturi la Roma / A trecut de Garbine Muguruza după un  meci cu 11 break-uri - HotNews.ro
Elina Svitolina, în sferturi la Roma / A trecut de Garbine Muguruza după un meci cu 11 break-uri - HotNews.ro

WTA Roma: Elina Svitolina, adversara Simonei Halep in finala - Garbine  Muguruza a abandonat in semifinale - HotNews.ro
WTA Roma: Elina Svitolina, adversara Simonei Halep in finala - Garbine Muguruza a abandonat in semifinale - HotNews.ro

US Open: Garbine Muguruza, eliminată în optimi de campioana de la Roland  Garros - HotNews.ro
US Open: Garbine Muguruza, eliminată în optimi de campioana de la Roland Garros - HotNews.ro

Surprize la Indian Wells » Halep și Cîrstea au scăpat de Muguruza, Pliskova  și Svitolina + victorie pentru Emma Răducanu
Surprize la Indian Wells » Halep și Cîrstea au scăpat de Muguruza, Pliskova și Svitolina + victorie pentru Emma Răducanu

WTA Roma: Adversară de top pentru Simona Halep în semifinalele de la Foro  Italico - Când va avea loc meciul - HotNews.ro
WTA Roma: Adversară de top pentru Simona Halep în semifinalele de la Foro Italico - Când va avea loc meciul - HotNews.ro

WTA ROMA. Simona Halep a mai scăpat de o adversară periculoasă

Video | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Românca e pentru a  treia oară în finala de la Roma, după o adevărată luptă
Video | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Românca e pentru a treia oară în finala de la Roma, după o adevărată luptă

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona, pentru a treia oară în finala turneului favorit | VIDEO

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Video | Svitolina - Halep 6-1, 6-1. Două game-uri în 56 de minute. Unul  dintre cele mai slabe meciuri din cariera Simonei
Video | Svitolina - Halep 6-1, 6-1. Două game-uri în 56 de minute. Unul dintre cele mai slabe meciuri din cariera Simonei

VIDEO WTA Roma: Simona Halep vs Elina Svitolina 0-6, 4-6/ Fără soluții -  Halep, învinsă în finală pentru a doua oară consecutiv - HotNews.ro
VIDEO WTA Roma: Simona Halep vs Elina Svitolina 0-6, 4-6/ Fără soluții - Halep, învinsă în finală pentru a doua oară consecutiv - HotNews.ro

Surprize, surprize la Dubai: nu mai puțin de cinci favorite, în frunte cu  Aryna Sabalenka și Garbine Muguruza, au pierdut în optimi! Simona Halep,  drum liber spre finală
Surprize, surprize la Dubai: nu mai puțin de cinci favorite, în frunte cu Aryna Sabalenka și Garbine Muguruza, au pierdut în optimi! Simona Halep, drum liber spre finală

VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza /  Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza / Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Simona Halep, calificare  dramatică în finala de la Roma - Playtech Știri
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Simona Halep, calificare dramatică în finala de la Roma - Playtech Știri

Simona Halep merge în finala WTA de la Roma după victoria cu Muguruza

Garbine Muguruza vs. Elina Svitolina | 2021 Rome Round of 16 | WTA Match  Highlights - YouTube
Garbine Muguruza vs. Elina Svitolina | 2021 Rome Round of 16 | WTA Match Highlights - YouTube

Certitudinea pe care Elina Svitolina o are înaintea meciului cu Simona  Halep de la US Open - spotmedia.ro
Certitudinea pe care Elina Svitolina o are înaintea meciului cu Simona Halep de la US Open - spotmedia.ro

Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul  aici"
Svitolina, după victoria clară cu Halep: "E uimitor că mi-am apărat titlul aici"

Simona Halep vs Elina Svitolina 6-4; 5-7; 1-6 in finala turnelului de la  Roma. Halep: "Elina a jucat foarte bine, o felicit" - Stirileprotv.ro
Simona Halep vs Elina Svitolina 6-4; 5-7; 1-6 in finala turnelului de la Roma. Halep: "Elina a jucat foarte bine, o felicit" - Stirileprotv.ro

Simona Halep S-a Calificat în Finala Turneului De La Roma, După O Victorie  Palpitantă în Fața Garbinei Muguruza | Libertatea
Simona Halep S-a Calificat în Finala Turneului De La Roma, După O Victorie Palpitantă în Fața Garbinei Muguruza | Libertatea

SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA// Colaps în finală » 3 motive pentru care  Simona Halep nu i-a făcut față Elinei Svitolina la Roma
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA// Colaps în finală » 3 motive pentru care Simona Halep nu i-a făcut față Elinei Svitolina la Roma

Simona Halep trece de Garbine Muguruza şi ajunge în finală la Roma

Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi  adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro

Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în  râs - Playtech Știri
Simona Halep a făcut gluma zilei la Roma. Toți jurnaliștii au izbucnit în râs - Playtech Știri