am nevoie Civic Autor gazeta sporturilor tenis de camp masculin us open stimula Ușor de întâmplat Nouălea

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devenit cel mai tânăr lider ATP  din istorie. Ce gest a făcut spaniolul la finalul partidei - FOTO & VIDEO -  Playtech Știri
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devenit cel mai tânăr lider ATP din istorie. Ce gest a făcut spaniolul la finalul partidei - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

US OPEN. Sorana Cîrstea, victorie uriașă cu Johanna Konta! Câți bani a  câștigat sportiva noastră
US OPEN. Sorana Cîrstea, victorie uriașă cu Johanna Konta! Câți bani a câștigat sportiva noastră

Kim Clijsters, triplă campioană la Flushing Meadows, e convinsă: „Simona  Halep poate câștiga US Open, cu o condiție”
Kim Clijsters, triplă campioană la Flushing Meadows, e convinsă: „Simona Halep poate câștiga US Open, cu o condiție”

US Open 2021 | 5 lucruri care îl pot opri pe Novak Djokovic la New York -  Eurosport
US Open 2021 | 5 lucruri care îl pot opri pe Novak Djokovic la New York - Eurosport

Carlos Alcaraz - Casper Ruud 6-4, 2-6, 7-6(1), 6-3, în finala de la US Open  2022. Câţi bani a câştigat noul puşti-minune din tenisul mondial -  Fanatik.ro
Carlos Alcaraz - Casper Ruud 6-4, 2-6, 7-6(1), 6-3, în finala de la US Open 2022. Câţi bani a câştigat noul puşti-minune din tenisul mondial - Fanatik.ro

Daniil Medvedev, campionul de la Londra, își explică gesturile: „Anul  trecut, în timpul US Open-ului, am decis că nu voi sărbători în niciun fel  succesele!”
Daniil Medvedev, campionul de la Londra, își explică gesturile: „Anul trecut, în timpul US Open-ului, am decis că nu voi sărbători în niciun fel succesele!”

US Open - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Acuze incredibile înainte de US Open: „Îmi asum orice risc, inclusiv o  boală gravă sau moarte”
Acuze incredibile înainte de US Open: „Îmi asum orice risc, inclusiv o boală gravă sau moarte”

Irina Bara și Mihaela Buzărnescu, foarte aproape de tabloul principal de la  Roland Garros
Irina Bara și Mihaela Buzărnescu, foarte aproape de tabloul principal de la Roland Garros

tenis Archives - Druckeria

Moment colosal la Wimbledon: locul 103 și mamă a doi copii a învins locul 5  mondial! Premieră istorică
Moment colosal la Wimbledon: locul 103 și mamă a doi copii a învins locul 5 mondial! Premieră istorică

U.S. Open - Wikipedia

Tenisul are un nou star! Carlos Alcaraz a câștigat turneul de la US Open

România - Portugalia, live în turul I din Cupa Davis

US Open - tenis, stiri US Open :: GSP.RO

Când începe Turneul de tenis de la Wimbledon?

Simona Halep - Maria Sharapova, șocul anului în primul tur la US Open!

Cum arată tabloul masculin la US Open 2022: Fără Djokovic; Medvedev,  parcurs de foc; Nadal, traseu facil - Eurosport
Cum arată tabloul masculin la US Open 2022: Fără Djokovic; Medvedev, parcurs de foc; Nadal, traseu facil - Eurosport