Home

A tăia Revizuire Certa goluri marcate pe meci asista asistent medical Continent

Leeds - Liverpool 0-3. Mo Salah, 100 de goluri marcate în Premier League

FCSB - Chindia Târgoviște, meci cu nouă goluri marcate. Meci spectaculos |  DCNews
FCSB - Chindia Târgoviște, meci cu nouă goluri marcate. Meci spectaculos | DCNews

Ianis Stoica a marcat 3 goluri in 7 meciuri pentru FCSB in Liga 1! Tatăl  lui a marcat tot atâtea goluri pentru Steaua, dar in 108 meciuri
Ianis Stoica a marcat 3 goluri in 7 meciuri pentru FCSB in Liga 1! Tatăl lui a marcat tot atâtea goluri pentru Steaua, dar in 108 meciuri

Performanță rarisimă în fotbalul mondial: un fundaș a înscris 4 goluri  într-un singur meci! | Sport.ro
Performanță rarisimă în fotbalul mondial: un fundaș a înscris 4 goluri într-un singur meci! | Sport.ro

Qatar: Douăsprezece goluri marcate în trei partide în cea de a doua zi a  C.M. 2022 | RFI Mobile
Qatar: Douăsprezece goluri marcate în trei partide în cea de a doua zi a C.M. 2022 | RFI Mobile

Fotbal. Meci nebun în Gruia. CFR a învins Concordia cu două goluri marcate  în minutele 87 şi 94 | Digi24
Fotbal. Meci nebun în Gruia. CFR a învins Concordia cu două goluri marcate în minutele 87 şi 94 | Digi24

Meci nebun. Revenire senzațională pentru FCSB de la 0-2. Dublă Vali  Gheorghe și două goluri
Meci nebun. Revenire senzațională pentru FCSB de la 0-2. Dublă Vali Gheorghe și două goluri

Pe "Ion Comșa", la Călărași, a fost meciul lui Arnăutu. Cu o medie de  aproape două goluri marcate/meci, Petrolul se reînscrie pe drumul bun! -  Gazeta de Prahova
Pe "Ion Comșa", la Călărași, a fost meciul lui Arnăutu. Cu o medie de aproape două goluri marcate/meci, Petrolul se reînscrie pe drumul bun! - Gazeta de Prahova

Manchester City - Southampton: Gazdele marchează patru goluri pe meci acasă

EURO 2020 // 27 de goluri marcate în 8 meciuri nebune din preliminarii!  Spania a reușit scorul serii
EURO 2020 // 27 de goluri marcate în 8 meciuri nebune din preliminarii! Spania a reușit scorul serii

Marko Dugandzic, omul meciului Rapid - Sepsi! Cum a răspuns când a fost  întrebat câte goluri vrea să marcheze | Sport.ro
Marko Dugandzic, omul meciului Rapid - Sepsi! Cum a răspuns când a fost întrebat câte goluri vrea să marcheze | Sport.ro

Recordul doborât de Kylian Mbappe după primul meci al Franței la Cupa  Mondială din Qatar
Recordul doborât de Kylian Mbappe după primul meci al Franței la Cupa Mondială din Qatar

FC Argeș joacă la echipa cu cele mai multe goluri marcate în Superligă

Victorie la scor cu Viitorul Pandurii Tg. Jiu! Rossonerii ajung la 48 de goluri  marcate, cu o medie de 3,4 goluri pe meci
Victorie la scor cu Viitorul Pandurii Tg. Jiu! Rossonerii ajung la 48 de goluri marcate, cu o medie de 3,4 goluri pe meci

Werder Bremen învinge în deplasare pe Dortmund cu trei goluri marcate pe  final de meci - Stiri din surse
Werder Bremen învinge în deplasare pe Dortmund cu trei goluri marcate pe final de meci - Stiri din surse

Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după  lovituri de colț
Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după lovituri de colț

El e fotbalistul care deține recordul de goluri marcate într-un meci din  România! Ce a reușit în 2019 - Fanatik.ro
El e fotbalistul care deține recordul de goluri marcate într-un meci din România! Ce a reușit în 2019 - Fanatik.ro

WOW, CE RECORDURI! Messi e unic în Ligă, dar recordul internaţional  all-time e de 13 goluri! Hagi a dat 6 în Liga 1
WOW, CE RECORDURI! Messi e unic în Ligă, dar recordul internaţional all-time e de 13 goluri! Hagi a dat 6 în Liga 1

Toate cele 401 goluri marcate de Leo Messi pentru Barcelona! De cate goluri  mai are nevoie sa fie cel mai bun din istoria La Liga | Sport.ro
Toate cele 401 goluri marcate de Leo Messi pentru Barcelona! De cate goluri mai are nevoie sa fie cel mai bun din istoria La Liga | Sport.ro

Finala MLS Cup, nebunie curată. Bale a intrat, a marcat un gol în minutul  128 şi a doborât un record stabilit în acelaşi meci. Finalul, dramatic |  VIDEO
Finala MLS Cup, nebunie curată. Bale a intrat, a marcat un gol în minutul 128 şi a doborât un record stabilit în acelaşi meci. Finalul, dramatic | VIDEO

Meci senzațional pe Arena Națională! FCSB - Farul 2-3: Farul redevine  liderul Superligii, cu două goluri marcate în finalul meciului, în mai  puțin de un minut - focuspress.ro
Meci senzațional pe Arena Națională! FCSB - Farul 2-3: Farul redevine liderul Superligii, cu două goluri marcate în finalul meciului, în mai puțin de un minut - focuspress.ro

Cele mai multe goluri marcate de un jucător într-un meci de Superliga:  recordul care dăinuie de aproape un secol! - Playsport
Cele mai multe goluri marcate de un jucător într-un meci de Superliga: recordul care dăinuie de aproape un secol! - Playsport