Deviere Boală decalaj marcatori lps satu mare viitorul O noapte Sunt familiari valiză

LPS Satu Mare, campioană judeţeană la fotbal juniori Under 15 | Informaţia  Zilei
LPS Satu Mare, campioană judeţeană la fotbal juniori Under 15 | Informaţia Zilei

Juniori | Primavera Satu Mare a învins LPS Satu Mare în finala  Campionatului Județean U15
Juniori | Primavera Satu Mare a învins LPS Satu Mare în finala Campionatului Județean U15

Rezultate Primavera U16,U13 si U11 (22-24 septembrie) – Școala de fotbal CS  PRimavera Satu Mare
Rezultate Primavera U16,U13 si U11 (22-24 septembrie) – Școala de fotbal CS PRimavera Satu Mare

Veste bună pentru fotbalul județean! Turneul semifinal al Unirii Alba Iulia  U19 se desfășoară pe Cetate! • Alba Sport
Veste bună pentru fotbalul județean! Turneul semifinal al Unirii Alba Iulia U19 se desfășoară pe Cetate! • Alba Sport

Liga a 3-a, Seria a 5-a, etapa 1! VEZI AICI arbitri de mâine din jocurile  "albanezelor"! • Alba Sport
Liga a 3-a, Seria a 5-a, etapa 1! VEZI AICI arbitri de mâine din jocurile "albanezelor"! • Alba Sport

În turneul semifinal al juniorilor U19, Unirea Alba Iulia – Viitorul Vetiș  0-5! Punct și…de la capăt! (GALERIE FOTO) • Alba Sport
În turneul semifinal al juniorilor U19, Unirea Alba Iulia – Viitorul Vetiș 0-5! Punct și…de la capăt! (GALERIE FOTO) • Alba Sport

LPS Satu Mare, campioană judeţeană la juniori C | Gazeta de Nord Vest

Liga 4 Elite | Olimpia Satu Mare s-a impus la Vetiș în etapa a doua a  play-off-ului
Liga 4 Elite | Olimpia Satu Mare s-a impus la Vetiș în etapa a doua a play-off-ului

Primavera, LPS Satu Mare şi Juniorul, pe podium la “Cupa Viitorul” de  fotbal din Zalău | Informaţia Zilei
Primavera, LPS Satu Mare şi Juniorul, pe podium la “Cupa Viitorul” de fotbal din Zalău | Informaţia Zilei

LPS SATU MARE

Sîrbu, 3 goluri în 4 minute: LPS Satu Mare - ACS Poli 3-4 (2-1) în Liga  Elitelor U17 Vest - sporttim.ro
Sîrbu, 3 goluri în 4 minute: LPS Satu Mare - ACS Poli 3-4 (2-1) în Liga Elitelor U17 Vest - sporttim.ro