doliu strigător Coerent meciul lui halep in direct De încredere Încă Restricţie

Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a  început! Hai Simona! #RG19 | Facebook
Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a început! Hai Simona! #RG19 | Facebook

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu  Ons Jabeur
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu Ons Jabeur

Simona Halep - Katie Boulter 6-4, 6-1 în sferturile de finală la WTA  Birmingham. Simo se califică fără emoţii în semifinale. Prima reacţie şi  câţi bani încasează. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Katie Boulter 6-4, 6-1 în sferturile de finală la WTA Birmingham. Simo se califică fără emoţii în semifinale. Prima reacţie şi câţi bani încasează. Video - Fanatik.ro

Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile  WTA Dubai - HotNews.ro
Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Gabriela Ruse din optimile WTA Dubai - HotNews.ro

Simona Halep - Sorana Cîrstea, în optimile turneului de la Indian Wells!  Primul meci direct după 12 ani | Sport.ro
Simona Halep - Sorana Cîrstea, în optimile turneului de la Indian Wells! Primul meci direct după 12 ani | Sport.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la  Wimbledon | Observatornews.ro
Elena Rîbakina - Simona Halep, 6-3, 6-3. Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon | Observatornews.ro

SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami  se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro
SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Danka Kovinic în  turul 3 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Danka Kovinic în turul 3 la Melbourne - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Sorana Cîrstea

Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei  generaţii în România, atins într-un meci PERFECT
Simona Halep a câştigat FINALA de la Wimbledon 2019 | LIVE TEXT: Visul unei generaţii în România, atins într-un meci PERFECT

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la  Indian Wells
Ce a spus Simona Halep despre Sorana Cîrstea înaintea meciului direct de la Indian Wells

Simona Halep debutează azi la US Open. Ora partidei și cine transmite meciul

Simona Halep și-a aflat adversara din primul meci de la Rogers Cup. Când  este programată partida | Digi24
Simona Halep și-a aflat adversara din primul meci de la Rogers Cup. Când este programată partida | Digi24

Când se joacă partida Simona Halep - Veronika Kudermetova, la Kremlin Cup.  Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport 2
Când se joacă partida Simona Halep - Veronika Kudermetova, la Kremlin Cup. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Simona Halep și Sorana Cîrstea se întâlnesc în optimile Indian Wells. Miza  meciului dintre cele două românce - Playtech Știri
Simona Halep și Sorana Cîrstea se întâlnesc în optimile Indian Wells. Miza meciului dintre cele două românce - Playtech Știri

Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au  susținut-o pe Ons Jabeur
Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au susținut-o pe Ons Jabeur

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - Playtech Știri

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Adversara Simonei Halep din turul doi de la Roland Garros - Românca a  câștigat singurul meci direct - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din turul doi de la Roland Garros - Românca a câștigat singurul meci direct - HotNews.ro