Home

pâlpâire Kosciuszko cizmă premii turneu tenis montreal 2018 Inversa Viespe educaţie

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA 1.000  din Canada
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA 1.000 din Canada

Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are  un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018
Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în  clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră |  Observatornews.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră | Observatornews.ro

VIDEO Rogers Cup: Simona Halep vs Sloane Stephens 7-6 (6), 3-6, 6-4 /  Halep, campioană la Montreal după o finală memorabilă - HotNews.ro
VIDEO Rogers Cup: Simona Halep vs Sloane Stephens 7-6 (6), 3-6, 6-4 / Halep, campioană la Montreal după o finală memorabilă - HotNews.ro

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari

Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la  Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 8-14 august. Surprize uriașe în optimile turneului de la Toronto. Iga Swiatek, eliminată de o jucătoare din afara Top 20 - Fanatik.ro

Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera  sa
Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera sa

Simona Halep - Sloane Stephens, desemnat de WTA meciul anului 2018

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Montreal, cu o victorie
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Montreal, cu o victorie

VIDEO Simona Halep a câştigat turneul WTA 1.000 de la Toronto și a revenit  în Top 10 mondial | Newsweek Romania
VIDEO Simona Halep a câştigat turneul WTA 1.000 de la Toronto și a revenit în Top 10 mondial | Newsweek Romania

Tenis: Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu şi s-a calificat în  turul II la turneul de la Montreal (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu şi s-a calificat în turul II la turneul de la Montreal (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la  Montreal
Alexander Zverev l-a învins pe Roger Federer în finala turneului ATP de la Montreal

Simona Halep, în sferturi la Toronto. Meci echilibrat | Stiri Diaspora

Tenis: Karolina Pliskova şi Camila Giorgi, finaliste la turneul WTA 1000 de  la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Karolina Pliskova şi Camila Giorgi, finaliste la turneul WTA 1000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Canada Masters - Wikipedia

Simona Halep a câștigat Turneul de la Toronto

Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma  uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep după succesul de la WTA Toronto! Suma uriaşă care i-a intrat în conturi - Fanatik.ro

Simona Halep s-a calificat în turul doi al turneului de la Toronto –  Evenimentul Zilei
Simona Halep s-a calificat în turul doi al turneului de la Toronto – Evenimentul Zilei

Simona Halep s-a calificat în turul doi la Toronto. Şi-a asigurat un cec de  peste 17.000 dolari
Simona Halep s-a calificat în turul doi la Toronto. Şi-a asigurat un cec de peste 17.000 dolari

canal negru Înconjurător premii si puncte turneu roma tenis intersecție  nefolosit bandă
canal negru Înconjurător premii si puncte turneu roma tenis intersecție nefolosit bandă

Plecare pentru topit Wow rezultate tenis wta montreal 2018 rahat deficit  Plictisitor
Plecare pentru topit Wow rezultate tenis wta montreal 2018 rahat deficit Plictisitor

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Rogers Cup: Simona Halep vs Sloane Stephens (de la ora 20:30) / Reeditarea  finalei de la Roland Garros în ultimul act de la Montreal - HotNews.ro
Rogers Cup: Simona Halep vs Sloane Stephens (de la ora 20:30) / Reeditarea finalei de la Roland Garros în ultimul act de la Montreal - HotNews.ro