A critica elicopter alimente record de audienţă u bt sibiu Autor radiu Bucura

Record de asistență la un meci de baschet: 10.000 de fani la Cluj

Video | U BT Cluj - Steaua 85-75. Campioana e cu un pas în finala Ligii  Naționale
Video | U BT Cluj - Steaua 85-75. Campioana e cu un pas în finala Ligii Naționale

Victorie uriașă pentru U BT Cluj în sferturile Champions League! Record de  audiență în sportul de sală românesc | Sport.ro
Victorie uriașă pentru U BT Cluj în sferturile Champions League! Record de audiență în sportul de sală românesc | Sport.ro

Baschet: U-BT Cluj-Napoca - stiri

Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT  a scris istorie la Polivalentă
Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT a scris istorie la Polivalentă

Video | U-BT Cluj, victorie dramatică în derby-ul cu CSM Oradea! Patrick  Richard a decis meciul în ultimele zecimi de secundă
Video | U-BT Cluj, victorie dramatică în derby-ul cu CSM Oradea! Patrick Richard a decis meciul în ultimele zecimi de secundă

Aproape 80 de ani de istorie și tradiție

VIDEO | MHP Riesen Ludwigsburg - ”U” BT Cluj. Campioana României, la o  victorie de Final 4-ul Champions League!
VIDEO | MHP Riesen Ludwigsburg - ”U” BT Cluj. Campioana României, la o victorie de Final 4-ul Champions League!

U - BT a pierdut meciul cu Steaua, dar a făcut un record de spectatori -  Ştiri de Cluj
U - BT a pierdut meciul cu Steaua, dar a făcut un record de spectatori - Ştiri de Cluj

U-BT Cluj-Napoca, victorie la scor în fața lui BC CSU Sibiu - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
U-BT Cluj-Napoca, victorie la scor în fața lui BC CSU Sibiu - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U” BT Cluj, victorie categorică cu CSU Sibiu în derby-ul Ardealului la  baschet
U” BT Cluj, victorie categorică cu CSU Sibiu în derby-ul Ardealului la baschet

U BT Cluj, victorie uriașă în sferturile Basketball Champions League /  Record de audienţă în sportul de sală din România - HotNews.ro
U BT Cluj, victorie uriașă în sferturile Basketball Champions League / Record de audienţă în sportul de sală din România - HotNews.ro

RECORD pentru România: câți spectatori au fost la U-BT Cluj-Napoca - CSU  Sibiu! Azi e Dinamo-Steaua
RECORD pentru România: câți spectatori au fost la U-BT Cluj-Napoca - CSU Sibiu! Azi e Dinamo-Steaua

Debut de foc: duel cu campioana – Ziarul Prahova

U-BT Cluj, victorie clară și peste 100 de puncte marcate în Derby-ul  Ardealului