Angajator catastrofic Dispărut record durata meci tenis Copilăresc ficat Mergi la drumeție

Cel mai lung meci din istoria tenisului: 118 game-uri jucate în setul  decisiv de Isner şi Mahut
Cel mai lung meci din istoria tenisului: 118 game-uri jucate în setul decisiv de Isner şi Mahut

The longest tennis match: An 11-hour marathon at Wimbledon

Cel mai lung meci din istoria Cupei Davis!** RECORD incredibil: cât a durat  partida de
Cel mai lung meci din istoria Cupei Davis!** RECORD incredibil: cât a durat partida de

Cel Mai Lung Meci De Tenis Din Istorie - hagsdb

Recordul lui Federer și Del Potro, bătut de doi sportivi care s-au luptat  pentru un premiu de 750 de dolari - HotNews.ro
Recordul lui Federer și Del Potro, bătut de doi sportivi care s-au luptat pentru un premiu de 750 de dolari - HotNews.ro

Doi tenismeni s-au luptat într-un meci de patru... | News.ro

Cel mai lung meci din istoria tenisului a stabilit 12 recorduri mondiale

Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea,  într un meci cu durată record - Fanatik.ro
Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea, într un meci cu durată record - Fanatik.ro

12 noi recorduri la tenis s-au stabilit într-un singur meci VIDEO

Meciul de tenis care a ținut timp de trei zile! Cum a ajuns să depășească  orice record -
Meciul de tenis care a ținut timp de trei zile! Cum a ajuns să depășească orice record -

Recorduri mondiale tenis. Unele pot fi bătute, altele nu.AtlasSport

Cel mai lung meci de tenis din istorie: Mahut - Isner 59 – 59, partida  continuă joi
Cel mai lung meci de tenis din istorie: Mahut - Isner 59 – 59, partida continuă joi

John Isner Has World Record In Sight After 54 Aces In Wimbledon Win | ATP  Tour | Tennis
John Isner Has World Record In Sight After 54 Aces In Wimbledon Win | ATP Tour | Tennis

Super Tie-break record: a durat două ore şi 33 de minute! | adevarul.ro

Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în  decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"
Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"

S-a stabilit noul record de durată al unui meci de tenis de 3 seturi: 4 ore  și 41 de minute – Tenis, tenis, tenis
S-a stabilit noul record de durată al unui meci de tenis de 3 seturi: 4 ore și 41 de minute – Tenis, tenis, tenis

Simona, după meciul record de la Australian Open: ”Este imposibil să mă  recuperez, dar voi lupta” - Stirileprotv.ro
Simona, după meciul record de la Australian Open: ”Este imposibil să mă recuperez, dar voi lupta” - Stirileprotv.ro

Ivo Karlovic, record de aşi la Australian Open într-un meci-maraton

Longest tennis match records - Wikipedia

John Isner, protagonistul încă unui meci-maraton | Digi24

John Isner și Reilly Opelk, cel mai lung tie-break din istoria ATP

Meciul de tenis cu cel mai lung tie-break din istorie! -

VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile!  Vezi reactia lui Isner | Sport.ro
VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile! Vezi reactia lui Isner | Sport.ro