Pământ pustie Kosciuszko rezultate tenis azi doha Aranjament Montgomery conducte

Tenis: Elina Svitolina, principala favorită, eliminată la Doha (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Elina Svitolina, principala favorită, eliminată la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Patru românce, astăzi, pe terenurile de la Doha – Radio România  Oltenia Craiova
Tenis: Patru românce, astăzi, pe terenurile de la Doha – Radio România Oltenia Craiova

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 117 din 680 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 117 din 680 | Prosport

Tenis: Petra Kvitova, învingătoare pentru a doua oară la Doha (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Petra Kvitova, învingătoare pentru a doua oară la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha.  Reacţie de campioană în setul 2
Video | Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

Simona Halep și-a aflat adversarele la Doha, după eliminarea de la Dubai!  Turneul din Qatar începe luni - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la Doha, după eliminarea de la Dubai! Turneul din Qatar începe luni - Eurosport

WTA DOHA // Elene Rybakina are șansa revanșei față de tenisul din România:  o va înfrunta luni pe Sorana Cîrstea
WTA DOHA // Elene Rybakina are șansa revanșei față de tenisul din România: o va înfrunta luni pe Sorana Cîrstea

Rezultate tenis, livescore, stiri meciuri si clasamente WTA și ATP- Pagina  11 - Fanatik.ro
Rezultate tenis, livescore, stiri meciuri si clasamente WTA și ATP- Pagina 11 - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea, eliminată de la Doha de jucătoarea de pe locul 651 » S-a  impus în primul set, apoi a mai câștigat doar 3 game-uri
Sorana Cîrstea, eliminată de la Doha de jucătoarea de pe locul 651 » S-a impus în primul set, apoi a mai câștigat doar 3 game-uri

Video | BRD Bucharest Open a început la Digi Sport. Rezultatele de luni și  programul de azi
Video | BRD Bucharest Open a început la Digi Sport. Rezultatele de luni și programul de azi

Scandal pe teren, la WTA Doha: „Are nevoie de un psihiatru! Și-a aruncat  racheta de 7 ori”
Scandal pe teren, la WTA Doha: „Are nevoie de un psihiatru! Și-a aruncat racheta de 7 ori”

WTA Doha: Două mari favorite, eliminate în optimi - Rezultatele zilei și  programul sferturilor - HotNews.ro
WTA Doha: Două mari favorite, eliminate în optimi - Rezultatele zilei și programul sferturilor - HotNews.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea în primul tur de la Doha

Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep!  Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport
Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep! Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport

Noroc pentru Jaqueline Cristian, care prinde un loc pe tabloul principal de  la Doha - spotmedia.ro
Noroc pentru Jaqueline Cristian, care prinde un loc pe tabloul principal de la Doha - spotmedia.ro

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Jaqueline Cristian aduce singura victorie românească de azi la Doha! Succes  uriaș cu Elena Rybakina - Eurosport
Jaqueline Cristian aduce singura victorie românească de azi la Doha! Succes uriaș cu Elena Rybakina - Eurosport

Tenis: Bianca Andreescu a învins-o pe Daria Kasatkina, principala favorită,  şi este în semifinale la Bad Homburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bianca Andreescu a învins-o pe Daria Kasatkina, principala favorită, şi este în semifinale la Bad Homburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Tenis: Jaqueline Cristian - stiri