Persoana responsabila Lanterne Stâlp scor in meciurile de tenis din dubai Bătăuş Clam Inspecţie

Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de  tabloul principal
Gabriela Ruse, victorie categorică în Dubai » La un meci distanță de tabloul principal

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul  decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro

Simona Halep - Gabriela Ruse, rezultat final. Duel românesc la Dubai |  DCNews
Simona Halep - Gabriela Ruse, rezultat final. Duel românesc la Dubai | DCNews

Sorana Cîrstea, campioană în Dubai! Salt important în clasamentul WTA

Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă  în semifinale
Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3, în sferturile WTA Dubai: cu cine joacă în semifinale

SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC, rezultat Dubai 21 februarie 2019 - LIVE SCORE  | DCNews
SIMONA HALEP - BELINDA BENCIC, rezultat Dubai 21 februarie 2019 - LIVE SCORE | DCNews

Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o  pe Ons Jabeur în stilul lui Rafael Nadal | VIDEO
Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o pe Ons Jabeur în stilul lui Rafael Nadal | VIDEO

Ce cotă are Simona Halep la câștigarea turneului din Dubai! Românca nu se  află în top 3. Turneul e la Digi Sport
Ce cotă are Simona Halep la câștigarea turneului din Dubai! Românca nu se află în top 3. Turneul e la Digi Sport

Suma exorbitantă câștigată de Simona Halep după calificarea în semifinalele  turneului de la Dubai - Playsport
Suma exorbitantă câștigată de Simona Halep după calificarea în semifinalele turneului de la Dubai - Playsport

Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a  deranjat-o înaintea partidei
Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a deranjat-o înaintea partidei

Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce  oră începe partida - Playtech Știri
Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce oră începe partida - Playtech Știri

Gabriela Ruse, victorie uriașă în fața numărului 5 WTA la turneul din Dubai.  Va juca în optimi cu Simona Halep | Digi24
Gabriela Ruse, victorie uriașă în fața numărului 5 WTA la turneul din Dubai. Va juca în optimi cu Simona Halep | Digi24

Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse.  Urmează Ons Jabeur
Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse. Urmează Ons Jabeur

Dubai, turneul răsturnărilor spectaculoase de scor. Pliskova, eliminată  după ce a condus cu 5-1 în decisiv | Digi24
Dubai, turneul răsturnărilor spectaculoase de scor. Pliskova, eliminată după ce a condus cu 5-1 în decisiv | Digi24

Simona Halep – Ons Jabeur rezultat după un meci lejer. Încă un pas către  finală » stiripescurt.ro
Simona Halep – Ons Jabeur rezultat după un meci lejer. Încă un pas către finală » stiripescurt.ro

Simona Halep, campioană la Dubai. O partidă cu mult tenis frumos,  dramatism, emoții – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri  Timpul.md
Simona Halep, campioană la Dubai. O partidă cu mult tenis frumos, dramatism, emoții – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep, în sferturi la WTA Dubai - A câștigat fără probleme duelul  românesc cu Gabriela Ruse - HotNews.ro
Simona Halep, în sferturi la WTA Dubai - A câștigat fără probleme duelul românesc cu Gabriela Ruse - HotNews.ro

Simona Halep, după meciul cu Sabalenka: A fost greu pentru că e mai înaltă  decât mine şi are multă putere | Digi24
Simona Halep, după meciul cu Sabalenka: A fost greu pentru că e mai înaltă decât mine şi are multă putere | Digi24

Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă  meciul - Playsport
Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă meciul - Playsport

Sorana Cîrstea, eliminată într-un mod incredibil în turul 2 la Dubai! Ce a  putut să
Sorana Cîrstea, eliminată într-un mod incredibil în turul 2 la Dubai! Ce a putut să

Fantastic! Bravo Simona! Halep câştigă finala de la Dubai după un meci  absolut electrizant. Vedeţi aici
Fantastic! Bravo Simona! Halep câştigă finala de la Dubai după un meci absolut electrizant. Vedeţi aici

Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie  convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero
Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero

Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut  meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1
Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1

WTA Dubai 2022: Duel românesc, miercuri, între Halep și Ruse : Europa FM

Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons  Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” –  Evenimentul Zilei
Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” – Evenimentul Zilei