Home

contrazice castel Strans scor simona halep tenis live heroină geniu Teren minat

FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor:  rezultat final | DCNews
FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor: rezultat final | DCNews

Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de  Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca  în sferturi la Indian Wells - Playsport
Simona Halep - Sorana Cîrstea 6-1, 6-4. Victorie de senzație obținută de Halep, care egalează scorul meciurilor directe cu Sorana. Cu cine va juca în sferturi la Indian Wells - Playsport

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală!  Demonstrație de forță în sferturile Australian Open
Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală! Demonstrație de forță în sferturile Australian Open

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

Tenis: Simona Halep, învinsă de Aleksandra Sasnovici, în turul al treilea  la Indian Wells (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, învinsă de Aleksandra Sasnovici, în turul al treilea la Indian Wells (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor  3-6, 3-6
Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor 3-6, 3-6

Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după  trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei  ore - Antena Sport
Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei ore - Antena Sport

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep - Anastasia Potapova, live în turul 1 la Kremlin Cup

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la Wimbledon 2022. LIVE SCORE  | DCNews
Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la Wimbledon 2022. LIVE SCORE | DCNews

Simona Halep învinsă de Serena Williams cu 3 - 6, 3 - 6 în sferturile  Australian Open 2021. Simona părăsește competiția | Digi24
Simona Halep învinsă de Serena Williams cu 3 - 6, 3 - 6 în sferturile Australian Open 2021. Simona părăsește competiția | Digi24

Simona Halep a părăsit turneul US Open - Stirile Kanal D

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

LIVE BLOG | Simona Halep câștigă duelul românesc de la Wuhan, profitând de  retragerea Irinei Begu la scorul de 6-3, 2-0! Posibilele adversare din  "optimi"
LIVE BLOG | Simona Halep câștigă duelul românesc de la Wuhan, profitând de retragerea Irinei Begu la scorul de 6-3, 2-0! Posibilele adversare din "optimi"

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă  incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6 în semifinale la Dubai! Video Online. Românca, întoarsă incredibil: a cedat total inițiativa după un tie-break de coșmar

Simona Halep – Kaia Kanepi, meci strâns la Australian Open. Simona Halep  câștigă! : Europa FM
Simona Halep – Kaia Kanepi, meci strâns la Australian Open. Simona Halep câștigă! : Europa FM

Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open |  Digi24
Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este  campioană la WTA Toronto!
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este campioană la WTA Toronto!

Halep debutează cu victorie în noul sezon: 6-4, 6-4 cu Potapova | Melbourne  Summer Series LIVE BLOG - Eurosport
Halep debutează cu victorie în noul sezon: 6-4, 6-4 cu Potapova | Melbourne Summer Series LIVE BLOG - Eurosport

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina.  Românca ratează marea finală - Playtech Știri
Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina. Românca ratează marea finală - Playtech Știri

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital