Relua masterat Expunere ridicată scoruri tenis live dubai lantan lut Decizie

Simona Halep - Ons Jabeur Rezumat: Tenis Scoruri & Rezumate

Simona Halep, în sferturi la WTA Dubai - A câștigat fără probleme duelul  românesc cu Gabriela Ruse - HotNews.ro
Simona Halep, în sferturi la WTA Dubai - A câștigat fără probleme duelul românesc cu Gabriela Ruse - HotNews.ro

Rezumatul partidei dintre Jannick Sinner și Andy Murray de la Dubai - Tenis  video - Eurosport
Rezumatul partidei dintre Jannick Sinner și Andy Murray de la Dubai - Tenis video - Eurosport

Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la  Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv
Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv

Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele  turneului de la Dubai. Pe ce loc va fi în clasamentul WTA, după înfrângerea  cu Ostapenko - Antena Sport
Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele turneului de la Dubai. Pe ce loc va fi în clasamentul WTA, după înfrângerea cu Ostapenko - Antena Sport

Formă dezastruoasă pentru Ostapenko: eliminată de la Dubai, după a 4-a  înfrângere în ultimele 5 meciuri
Formă dezastruoasă pentru Ostapenko: eliminată de la Dubai, după a 4-a înfrângere în ultimele 5 meciuri

Ce cotă are Simona Halep la câștigarea turneului din Dubai! Românca nu se  află în top 3. Turneul e la Digi Sport
Ce cotă are Simona Halep la câștigarea turneului din Dubai! Românca nu se află în top 3. Turneul e la Digi Sport

Victorie pentru Simona Halep! Românca s-a calificat în semifinalele de la  Dubai | adevarul.ro
Victorie pentru Simona Halep! Românca s-a calificat în semifinalele de la Dubai | adevarul.ro

Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele  turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep o bate pe Ons Jabeur (10 WTA) și se califică în semifinalele turneului WTA 500 de la Dubai! Ostapenko, următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în finala de la Dubai, după o victorie în stil  de mare campioană. A cedat doar două game-uri | Digi24
Simona Halep s-a calificat în finala de la Dubai, după o victorie în stil de mare campioană. A cedat doar două game-uri | Digi24

Tennis Live Scores, Tennis Results - ATP, WTA | Flashscore.com

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3. Victorie uriașă la WTA Dubai!  Halep merge în semifinală
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3. Victorie uriașă la WTA Dubai! Halep merge în semifinală

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Faceți loc, vine Gabriela Ruse! A făcut scor cu Tomljanovic în finala  calificărilor din Dubai și ar putea juca cu Halep în optimi | Sport.ro
Faceți loc, vine Gabriela Ruse! A făcut scor cu Tomljanovic în finala calificărilor din Dubai și ar putea juca cu Halep în optimi | Sport.ro

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în  semifinala de la Dubai!
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în semifinala de la Dubai!

Simona Halep, fără ocolișuri după calificarea în semifinale la Dubai: „Mi-a  fost greu să cred că voi reveni la acest nivel”
Simona Halep, fără ocolișuri după calificarea în semifinale la Dubai: „Mi-a fost greu să cred că voi reveni la acest nivel”

Jelena Ostapenko este campioana de la Dubai!

Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o  pe Ons Jabeur în stilul lui Rafael Nadal | VIDEO
Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o pe Ons Jabeur în stilul lui Rafael Nadal | VIDEO

Clasamentul WTA Live - tenisdecamp.ro

Simona Halep e în semifinale la Dubai! Evoluție demnă de o mare campioană  cu Ons Jabeur - Eurosport
Simona Halep e în semifinale la Dubai! Evoluție demnă de o mare campioană cu Ons Jabeur - Eurosport

Dubai Duty Free Tennis Championships - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Novak Djokovic, în sferturi la ATP Dubai după încă o victorie în două  seturi - HotNews.ro
Novak Djokovic, în sferturi la ATP Dubai după încă o victorie în două seturi - HotNews.ro

Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie  convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero
Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero

turneul de la dubai | Digi24

Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la  Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport