Home

secundar Cetăţean Atlas tenis haalep online taifun Feudal Naufragiu

Bomba zilei la US Open. Simona Halep a suferit una dintre cele mai grele  înfrângeri din carieră. A fost eliminată în primul tur de o necunoscută  ucraineancă, venită din calificări
Bomba zilei la US Open. Simona Halep a suferit una dintre cele mai grele înfrângeri din carieră. A fost eliminată în primul tur de o necunoscută ucraineancă, venită din calificări

Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect  cu Cori Gauff! Video Online. Urmează un duel de vis împotriva Soranei  Cîrstea
Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect cu Cori Gauff! Video Online. Urmează un duel de vis împotriva Soranei Cîrstea

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

SIMONA HALEP - KURUMI NARA LIVE la WIMBLEDON. ONLINE STREAM Eurosport -  VIDEO
SIMONA HALEP - KURUMI NARA LIVE la WIMBLEDON. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

Simona Halep, profesoară online pentru fani! Ce apare pe site-ul WTA

Simona Halep, victorie cu Varvara Gracheva și calificare în sferturi la  Transylvania Open! Video Online. Românca
Simona Halep, victorie cu Varvara Gracheva și calificare în sferturi la Transylvania Open! Video Online. Românca

LIVE BLOG Simona Halep - Ajla Tomljanovic 4-6, 6-4, 7-5 în turul 2 la

Simona Halep, înfrângere șoc în turul trei la Indian Wells: 5-7, 4-6 cu  Aliaksandra
Simona Halep, înfrângere șoc în turul trei la Indian Wells: 5-7, 4-6 cu Aliaksandra

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros! Video  Online. O debutantă în vârstă de 18 ani i-a făcut viața grea româncei
Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros! Video Online. O debutantă în vârstă de 18 ani i-a făcut viața grea româncei

SIMONA HALEP-JELENA OSTAPENKO LIVE VIDEO STREAM ONLINE LIVE. Meciul  carierei pentru Simona în SIMONA HALEP-
SIMONA HALEP-JELENA OSTAPENKO LIVE VIDEO STREAM ONLINE LIVE. Meciul carierei pentru Simona în SIMONA HALEP-

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Video | Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la  Indian Wells! Cea mai dură înfrângere
Video | Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere

Live Stream Online Simona Halep – Viktoria Azarenka Live Video pe Eurosport  – Wimbledon 2019 - IMPACT
Live Stream Online Simona Halep – Viktoria Azarenka Live Video pe Eurosport – Wimbledon 2019 - IMPACT

Simona Halep, victorie superbă în primul tur la US Open cu Camila Giorgi

Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde  până la finalul sezonului - Eurosport
Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde până la finalul sezonului - Eurosport

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-2, 4-6, 6-2 în turul doi la Indian  Wells!
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova 6-2, 4-6, 6-2 în turul doi la Indian Wells!

Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a  calificat în sferturi
Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a calificat în sferturi

Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la  Washington. Joc ezitant al româncei
Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington. Joc ezitant al româncei