Interzice Mătură mereu tenis live simona acum pe fanatic punct ro Vesel Zgârienori Fracțiune

Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5 în turul 1 la WTA Washington. Simo,  calificare după emoţii mari în setul 2. Prima reacție a româncei - Fanatik. ro
Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5 în turul 1 la WTA Washington. Simo, calificare după emoţii mari în setul 2. Prima reacție a româncei - Fanatik. ro

Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la  Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică
Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Turneul la care Simona Halep este văzută drept favorită în 2023: “Ar putea  fi următoarea campioană”
Turneul la care Simona Halep este văzută drept favorită în 2023: “Ar putea fi următoarea campioană”

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru  a patra oară în
Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru a patra oară în

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima  reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!"  - Fanatik.ro
Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!" - Fanatik.ro

Cristian Tudor Popescu, pus pe gânduri de retragerea Simonei Halep de la  Washington: "Nu e numai căldura de vină. Nu cred că este într-o situație  fizică și psihică foarte bună" - Antena
Cristian Tudor Popescu, pus pe gânduri de retragerea Simonei Halep de la Washington: "Nu e numai căldura de vină. Nu cred că este într-o situație fizică și psihică foarte bună" - Antena

Capitolul la care Simona Halep e cea mai bună jucătoare rămasă pe tablou la  Wimbledon
Capitolul la care Simona Halep e cea mai bună jucătoare rămasă pe tablou la Wimbledon

VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi  - HotNews.ro
VIDEO Australian Open: Simona Halep, calificare pe repede înainte în optimi - HotNews.ro

VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen  cu cel mai frumos punct al primului set
VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen cu cel mai frumos punct al primului set

Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim”  Concluzii după debutul la Indian Wells
Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim” Concluzii după debutul la Indian Wells

Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022.  Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro
Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022. Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro

Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre  trofeul de la Australian Open
Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre trofeul de la Australian Open

VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi  duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în sferturi la Indian Wells - A câștigat în două seturi duelul cu Sorana Cîrstea - HotNews.ro

VIDEO Simona Halep, în optimi la Wimbledon 2022 - Victorie obținută în 66  de minute - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în optimi la Wimbledon 2022 - Victorie obținută în 66 de minute - HotNews.ro

Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5  lovituri magice ale Simonei
Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5 lovituri magice ale Simonei

Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit  după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro
Simona Halep, înfrângere horror cu Jelena Ostapenko. Românca s-a prăbușit după un tie-break pierdut la 0. Video - Fanatik.ro

Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie  categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport
Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport

Simona Halep, abandon în optimile turneului WTA de la Washington - HotNews. ro

Simona Halep - Cori Gauff live stream, ora 20:00, WTA Toronto sferturi

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Avantajul pe care îl are Simona Halep înaintea decisivelor pentru a doua  finală de la Wimbledon
Avantajul pe care îl are Simona Halep înaintea decisivelor pentru a doua finală de la Wimbledon