stânga in orice caz Reteta medicala turneu tenis tiriac maestru Depune mărturie Atlas

Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un  cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro
Irina Begu, în finala turneului Ţiriac Foundation Trophy. Și-a asigurat un cec de 8.000 de dolari | adevarul.ro

Premieră în istoria tenisului, la turneul lui Ion Ţiriac de la Madrid

Bucureştiul va avea din nou un turneu WTA, organizat de Fundaţia Ţiriac -  Sport Alert
Bucureştiul va avea din nou un turneu WTA, organizat de Fundaţia Ţiriac - Sport Alert

Cea mai mare lovitură a lui Ion Ţiriac din ultimii ani a fost dezvăluită  într-un
Cea mai mare lovitură a lui Ion Ţiriac din ultimii ani a fost dezvăluită într-un

Turneul de tenis Tiriac Fundation Trophy, la... | News.ro

Cel puţin şase jucătoare din România, pe tabloul principal al turneului WTA  ”Ţiriac Foundation Trophy”
Cel puţin şase jucătoare din România, pe tabloul principal al turneului WTA ”Ţiriac Foundation Trophy”

Ion Țiriac, anunțul momentului. Miliardarul va organiza un turneu de tenis  în București - Playtech Știri
Ion Țiriac, anunțul momentului. Miliardarul va organiza un turneu de tenis în București - Playtech Știri

Lovitura pentru Ilie Nastase si Ion Tiriac inaintea turneului de tenis de  la Bucuresti
Lovitura pentru Ilie Nastase si Ion Tiriac inaintea turneului de tenis de la Bucuresti

Ex-tennis star Ion Tiriac is worth FOUR TIMES more than Federer and has net  worth more than Messi and Ronaldo combined | The Sun
Ex-tennis star Ion Tiriac is worth FOUR TIMES more than Federer and has net worth more than Messi and Ronaldo combined | The Sun

Irina Begu, favorită să câștige turneul lui Țiriac! Va juca în finală  contra unguroaicei Reka-Luca Jani | Sport.ro
Irina Begu, favorită să câștige turneul lui Țiriac! Va juca în finală contra unguroaicei Reka-Luca Jani | Sport.ro

Jucatoarele din Romania si-a aflat adversarele la turneul WTA 125 de la  Bucuresti. Sorana Cirstea, principala favorita, a efectuat tragerea la  sorti - Onlinesport.ro
Jucatoarele din Romania si-a aflat adversarele la turneul WTA 125 de la Bucuresti. Sorana Cirstea, principala favorita, a efectuat tragerea la sorti - Onlinesport.ro

Țiriac face un turneu de tenis pentru fete la București • exclusivNEWS.ro

Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac  Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală -
Fundația Țiriac organizează în București turneul de tenis WTA ”Tiriac Foundation Trophy”, unicul turneu WTA disputat curent în Capitală -

Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A  doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport
Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport

Bucureștiul va avea un nou turneu de tenis de nivelul WTA - Ţiriac  Foundation Trophy
Bucureștiul va avea un nou turneu de tenis de nivelul WTA - Ţiriac Foundation Trophy

Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation  Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport
Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport

TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation  Trophy de la București
TENIS Irina Begu a câştigat prima ediție a turneului Ţiriac Foundation Trophy de la București

Ion Țiriac, anunțul momentului: “Vor fi premii de 1 milion de euro!”

Ce turneu de tenis propune Ion Țiriac pentru București în următorii ani:  „Asta ar fi ținta mea” - spotmedia.ro
Ce turneu de tenis propune Ion Țiriac pentru București în următorii ani: „Asta ar fi ținta mea” - spotmedia.ro

Ion Țiriac anunță un nou turneu de tenis WTA la București

Ion Țiriac, ironie supremă după ce o rusoaică a ajuns la București

Irina Begu a câştigat turneul Ţiriac Foundation Trophy, după ce a învins-o  pe maghiara Reka-Luca Jani
Irina Begu a câştigat turneul Ţiriac Foundation Trophy, după ce a învins-o pe maghiara Reka-Luca Jani

Irina Begu e în optimi la turneul Ţiriac Foundation Trophy din București!  Sorana Cîrstea, eliminată de locul 118 WTA - Eurosport
Irina Begu e în optimi la turneul Ţiriac Foundation Trophy din București! Sorana Cîrstea, eliminată de locul 118 WTA - Eurosport

Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la  Madrid, cumpărat
Ion Ţiriac va încasa 390 milioane de euro pentru turneul de tenis de la Madrid, cumpărat

Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă azi la Ţiriac Foundation Trophy

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac  Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea şi Irina Begu vor participa la turneul Ţiriac Foundation Trophy de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.