Skalk Reporter Colectie turneul de tenis de la toronto 2016 Eficient Senator stindard

Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră  în semifinale la Toronto
Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră în semifinale la Toronto

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie  Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Toronto. În meciul cu Marie Bouzkova au reapărut problemele medicale | Digi24

Adversară accesibilă pentru Simona Halep în optimi la Toronto!

Simona Halep a pierdut 710 puncte în clasamentul WTA după abandonul de la  Toronto. Ce se întâmplă în clasament
Simona Halep a pierdut 710 puncte în clasamentul WTA după abandonul de la Toronto. Ce se întâmplă în clasament

Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va  câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport
Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport

Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din  care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro
Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a  învins-o o dată în acest an - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 la Toronto! Românca a învins-o o dată în acest an - Eurosport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi la Toronto

Video | Simona Halep, fără Patrick Mouratoglou la Toronto. Românca s-a  antrenat cu Garbine Muguruza
Video | Simona Halep, fără Patrick Mouratoglou la Toronto. Românca s-a antrenat cu Garbine Muguruza

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe  americanca Cori Gauff | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe americanca Cori Gauff | Digi24

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, calificată în finala turneului de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al  turneului de la Toronto - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Shuai Zhang, din turul 2 al turneului de la Toronto - Eurosport

Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de  organizatorii Rogers Cup - Eurosport
Simona Halep a aflat când va debuta la Toronto! Anunțul făcut de organizatorii Rogers Cup - Eurosport

Când va juca Simona Halep în optimile turneului WTA de la Toronto -  HotNews.ro
Când va juca Simona Halep în optimile turneului WTA de la Toronto - HotNews.ro

Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E  prima finală cu Patrick Mouratoglou”
Simona Halep, prima reacție după calificarea în finala de la Toronto: „E prima finală cu Patrick Mouratoglou”

Locul 6 în clasamentul WTA și peste $900,000: premiile uriașe securizate de  Simona Halep după câștigarea trofeului la Toronto | Sport.ro
Locul 6 în clasamentul WTA și peste $900,000: premiile uriașe securizate de Simona Halep după câștigarea trofeului la Toronto | Sport.ro

Tenis: Serena Williams, înscrisă la turneul de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Serena Williams, înscrisă la turneul de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep, în sferturile turneului WTA de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, în sferturile turneului WTA de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

WTA Toronto: Debut în forță pentru Simona Halep - Sport Clasic

Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur al turneului de la Toronto.  Când s-ar putea duela cu liderul WTA | Sport.ro
Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur al turneului de la Toronto. Când s-ar putea duela cu liderul WTA | Sport.ro

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea  turneului de la Toronto - Eurosport
Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea turneului de la Toronto - Eurosport

Simona Halep a dezvăluit cum a câștigat turneul de la Toronto

Simona Halep a câștigat la Toronto Open al 24-lea titlu din carieră

Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista  participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, Sorana Cîrstea şi Bianca Andreescu, pe lista participantelor la turneul WTA 1.000 de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.